2021 m. rugpjūčio 17 d., antradienis

Lietuvą valdanti žydauja vis labiau pradeda rodyti savo žverišką snukį.

 
    Vakar buvo sudegintas tikro laisvo ir objektyvaus žurnalisto Lauryno Ragelskio automobilis. 

    Reikia pagaliau pradėti kalbėti atvirai, nevyniojant žodžių į vatą. Lietuva valdo nusikaltėlių žydų gauja (kaip tai pripažino ir pats užsislapstines žydelis Žygimantas Pavilionis - nežiūrėkit į pasą žiūrėkit į snukį), todėl jų nusikaltimai kuo toliau, tuo bus įžūlesni ir jau greitu metu labai kruvini (tą žinome iš istorijos, ir tą matome žydų pavergtoje Ukrainoje). Visa jų kohorta, gražiomis Lietuviškomis pavardėmis, dieną naktį, per jų kontroliuojamą žiniasklaidą, pila modernaus naujo gyvenimo pamazgas į Lietuvos gojų galvas. O jų politikai nuosekliai priiminėja naujojo įverginimo įstatymus.

   Vakar perskaičiau dar vieno žydelio - Drukteinio opusą žydiškame delfyje, kuriame jis tiesiogiai įpareigoja žydams tarnaujančius žmones "nebendrauti ne su tais". Gojai juk neverti jokio dėmesio, jie neturi balso, tai gyvuliai. 

   Toks šių aziatų gyvenimo ir bendrabūvio tiesos matas. Jie kitaip nesugeba. Pas juos yra tik du būviai: Ponas - Vergas. Būtent iš to jie ir stato sociumą, kai ateina į valdžią. Meluoti gyvuliams galima, matome tai visose žydų valdomose valstybėse. Jie visur viena sako, kitą daro, o trečia galvoja. Tai yra visų aziatų skiriamasis bruožas. Mums baltiems žmonėms tai pasibjaurėjimas, o jiems tai normalus ir teisingas gyvenimas. 

  Tiesiog pateiksiu jums mažą istorinį sulyginimą, kad jūs suvoktumėte kuo skiriasi kai valstybę valdo tos šalies kilmingas elitas (vieno kraujo su visa bendruomenę)  ir kai visokių koronoaferų pagalba ateina pagal kvotas universitetuose "išsilavinti" aziatai:

   Rusijos Caro laikais buvo intensyviai statomi geležinkeliai. Tai buvo išties grandiozinės tukstantkilometrinės statybos. 

    Caro laikų geležinkelio statybose dažniausia mirčių priežastis būdavo PERSIVALGYMAS. T.y. caro inžinieriai ir valdininkai patį darbininką maitindavo tiek kiek tik jis galėdavo į save sutalpinti. O kadangi daugelis būdavo iš neturtingų šeimų, tai jiems tokia mėsos, žuvies ikrų ir įvairių skanėstų puota būdavo didelė pagunda. Jie kimšdavo ir kimšdavo į save maistą kurio nematė savo tėviškėse (beje Lietuvių ten taip pat buvo ne vienas tūkstantis). Todėl dažnai tiesiog sprogdavo skrandžiai. 

   Kai žydaujos banditai perėmė valdžia Rusijoje, statybos buvo tęsiamos, bet nuo tada, dažniausia mirties priežastis buvo bado išsekimas. Visos sovietinės žydaujos statybos yra nusėtos Rusų, Baltarusių, Ukrainiečių, Lietuvių, Latvių, Estų ir kitų gojų tautų kaulais.  

  Prisiminkite - AZIATAI NETURI NEI GĖDOS NEI GAILESČIO JAUSMO, todėl kai jie pradeda valdyti, jūs visi tampate tik ŽMOGIŠKA MEDŽIAGA. 
p.s. Pasaulinė koronoafera yra jų ilgo pasiruošimo "naujajai pasaulinėj revoliucijai" kulminacija. Tam jie per kelis dešimtmečius prastūmė, priverstinio gydymo ir taip vadinamų "nepaprastųjų padėčių" įstatymus. Sustatė savo žmones reikiamose pozicijose. Supirko didžiąją dalį žiniasklaidos. Prastūmė vaikų grobimo įstatymus ir atidavė savo draugams pedofilams tuo pagrindu sukurtas "vaikų teisių/viešnamių/ vergų pardavimo kontoras. Tam žydauja įvedė grynųjų pinigų ribojimus visame pasaulyje ir paraleliai patys kuria taip vadinamas "kriptovaliutas". Kai tai bus įgyvendinta valstybės nebeteks monopolio leisti pinigus, tai neribojamai kontroliuos a lia cukenbergai ir geitcai (tiksliau tie gibeoniečiai kurie stovi už jų nugarų ir juos besąlygiškai kontroliouoja). Tam jie stumia ir "APLIKOSAUGOS" įstatymų paketus, tokiu būdu bus pasisavinta visa privati nuosavybė, "rūpesčio gamta šūkiais" (Stebėkite jau ir karvės yra tai, kas sukelia "klimato kaitos pasekmes". Tik laiko klausimas kai tu būsi pripažintas 'klimato kaitos reguliacijos objektu" ir tau bus numatyta ribota galimybė maitintis ir leisti į aplinką "šiltnamio dujas".) Ir dar eilė kitų įstatymų paketų kaip gyvūnų apsaugos, dirvožemio apsaugos, saugomų teritorijų, moterų apsaugos ir t.t ir pan. 

  Visada prisimink pagrindinį principą:  jei turi ką nors SAVO (savo namą, savo žemę, savo vaikus, savo žmoną ir t.t.) tai tu tai ir saugai. Kai tik tavo nuosavybę pradeda saugoti kažkas kitas, tu tampi paprastas LOCHAS (žydiškas žodis reiškiantis skylę per kurią išteka pinigai), kuris vien tik įsivaizduoja, kad jam kažkas priklauso, o iš tiesų tuo naudojasi kiti. 

   Įsisamoninkite - Mes neturime kitos išeities, tik kovoti. Visų pirma mums reikia sustoti, įvertinti savo realias galimybes ir tada kovoti iki mirties, kiekvienas savo vietoje TYLIAI IR PER DAUG NESIAFIŠUOJANT, bet kiek įmanoma skaudžiau ir efektyviau. 

Tylus karys padaro daug daugiau nuostolių priešui nei milijonas rėksnių.

Geriau mirti laisvam, negu gyventi NAUJOS REALYBĖS žydiško kaganato vergu. 

p.s.s. Ir dar prisiminkite, kad šiandien yra 17 diena. O būtent 2012 m. gegužės 17 d. Lietuvą valdanti žydauja, 240 gerai išdresiruotų šunų pagalba, išplėšė Lietuviškų gojų mergaitę iš saugios šeimos ir ją nužudė. Tada mes neapgynėme savo tautos mažo vaikučio, todėl nebaudžiamuma ir visagalybę pajutusi žydauja toliau rujoja ir elgiasi vis įžuliau. 


Su meilę ir brolišku rūpesčiu

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą