2010 m. kovo 5 d., penktadienis

Etalonas

Kaip jūs vertintumėte žmogų kuris pasiūlytu jums skaičiuoti plotą ne metrais, o „idiotopais“, svorį ne kilogramais, o „puskvaišiais“, tūrį ne litrais o „tuščiakepaliais“? Jis sakytu jums, kad tai labai progresyvu, kad tai po ilgų tyrimų mokslininkai nustatė, kad toks skaičiavimas yra efektyvesnis.

Normalus žmogus pasakytų, kas per kvailystė, neaišku kas tie „idiotopai“, „puskvaišiai“ arba „tuščiakepaliai“ kaip galima jais matuoti? Lietuvoje, kaip ir daugelyje pasaulio valstybių yra nustatyti ir visuotinai priimti ploto, svorio, tūrio, temperatūros ir kitokie skaičiavimų matų sistemų etalonai. Jei skaičiuoti kaip nors kitaip, niekas tavęs nesupras ir tu nesuprasi kaip skaičiuoja kitas žmogus. Bus visiškas chaosas, ir jei vieni skaičiuos vienaip, kiti kitaip, nesilaikant etalono, visi darbai žlugs.

Aukščiau paminėta situacija atrodytu juokinga, nes nei vienas (bet vieną dešimtąją dalį smegenų turintis) individas, niekada nesiims skaičiuoti taip, kaip jam kažkas siūlo. Bet kas keisčiausia, kad gyvenimo savivokoje ir sampratoje mes Lietuvoje skaičiuojame taip kaip mums siūlo visokie naujieji gyvenimo filosofijos „guru“.

Apsižvalgykite aplinkui ir pažvelkite į savo gyvenimą. Koks yra jūsų gyvenimo sampratos etalonas, pagal kurį jūs statote savo aplinką ir gyvenimą? Ar tai nėra vienadienių aferistų siūlančių pseudo progresyvų požiūrį „idiotopai“, „puskvaišiai“ ir „tuščiakepaliai“?

Paklausite, o kas yra tas gyvenimo ir savivokos etalonas?

Atsakysiu, kad asmeniškai mano gyvenimo etalonas yra Kristus. Todėl viską kas yra aplinkui aš tiriu, priimu į savo gyvenimą ir skaičiuoju žvelgiat tik per Šv.Raštą.

Būtent dėl to, kur aš nenuvažiuočiau pasaulyje, aš rasiu kaip ir su kuo susikalbėti, nes visame pasaulyje yra krikščionys ir mūsų gyvenimo etalonai yra vienodi. Be to šis gyvenimo etalonas yra išbandytas tūkstantmečiais, o visokie „progresyvus“, „nauji“, „efektyvūs“, „daugelio mokslininkų pripažinti“, gyvenimo etalonai yra laikini. Šiandien jie yra šlovinami, o rytoj jų jau nebėra.

p.s. Jei statai gyvenimą be Jėzaus Kristaus, o pagal „progresyvųjį“, „naujausiais moksliniais tyrimais“ patikrintą, didžiausių autoritetų siūlomą gyvenimo supratimą, tuomet pasiruošk degradacijai ir žlugimui.

Su broliška meilę
Esavičius

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą