2015 m. vasario 26 d., ketvirtadienis

Kodėl tavo nemoderni galva galvoja, kad kūnas yra jos nuosavybė?


   Vienam žymiausių pasaulio aferistų, Vengrijos žydui Džordžui Sorosui,  priklausanti pagrindinė Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Ukrainos visuomenių smegenų plovykla - transnacionalinis internetinis portalas DELFI, šiandien pranešė džiugią naujieną: "Italijos chirurgas tiki, kad pirmąją žmogaus galvos transplantaciją bus galima atlikti jau po dvejų metų."

    Puiki naujiena mūsų nomenklatūros dykaduoniams ir įvairiems mirties kultūros apologetams. Nuo šiol jeigu italų Frankenšteinams viskas pavyks, tuomet laukite greitu metu Jungtinėse tautose atsirasiančios  "Kūno teisių apsaugos nuo smurto direktyvos". Taip pat pamatysime pradėsiančias dygti kaip po lietaus "Nevyriausybines iniciatyvas" (NVO) gausiai finansuojamas tų pačių Sorošų, o "Naujosios pasaulio tvarkos" valstybėse/kolonijose atsiras  "Kūno teisių apsaugos tarnybos", kuriose visa jėga galės darbuotis mūsų didžiosios gynėjos a lia Žlobienės ir Šalava'vičiūtės. 

   Informacinio smegenų plovimo įmonės pradės gausiai viešinti super duper profesionalių ekspertų nuomones apie būtinumą rūpintis kūno teisėmis ir gerove, o tie kas netinkamai rūpinasi savo kūnu, bus paskelbti asocialais, kurių "vargšą nukentėjusį" kūną reikia nedelsiant atimti ir perduoti globoti kitai geriau besirūpinančiai galvai. Atsiras animaciniai, dokumentiniai ir meniniai filmai, kaip "vargšai užguiti" kūnai kenčia nuo netinkamai jais besirūpinančių galvų. 

   Kuomet tai prasidės, tuomet bijokite jei esate neturtingas, bet turite gražų (arba bent jau sveiką) kūną. Nes kaip ir su atimtais vaikais šiuolaikinėje degradavusių trolių valstybėje - Norvegijoje, taip ir būsimi gausiai finansuojami jūsų kūno gynėjai, greitai prigalvos kokių nors privalomu nuostatu, reglamentų ir direktyvų "kūno teisiu apsaugai". Jeigu pažeisi bent vieną reglamentą iš jų sumastyto marmalyno, tuomet oplia ir tavo kūnelis jau tinkamose rankose (sorry - galvoje). Ir net jeigu viska vykdysi, o atimti tavo kūną labai norėsis, tuomet priims įstatyminius nuostatus, kad net jeigu nustatys (post faktum) jog  kūnas atimtas be pagrindo, bet jis jau "priprato" (gerai priaugo) prie naujos galvos, tada nėra jokios galimybes jį gražinti atgal nes taip butu pažeistos kūno teises. 

p.s. Pasakysite šis tekstas yra konspirologinio absurdo beprotybė, kuri negali būti įgyvendinta realybėje? Na na. Ar bent prieš prieš porą dešimtmečių mes galėjome įsivaizduoti tokį "apartheidą" Europoje, kuomet iš tėvų jėga išplėšiami jų vaikai (prieš vaikų valią) ir atiduodami "geresniems" prižiūrėtojams, uždraudžiant vaikams net matytis su savo motinomis? Patikėkite jei atsiras "kūno teisių apsaugos direktyva" tuomet ir vėl atsiras pilna visokių viešai besireiškiančių priekvaišių - Šmaręšių, Užkiaulių ir Liuciperovnų, kurie su puta ant lūpų šūkaus jog niekingi runkeliai nėra savo kūnų šeimininkai, jie nesuvokia tos "didelės gerovės" kurią jų kūnams suteikia civilizacija. Pasipils straipsniai apie tai, kad runkelių kūnams yra geriau kai jais rūpinasi labiau nusipelniusios galvos. Runkelių galvos pačios kaltos nes nevykdo "teisingų įstatymų" todėl gerai, kad iš jų atimamas kūnas, kurio teisės ir gerovė tokiu būdu yra geriausiai apsaugomi.  

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą