2015 m. vasario 15 d., sekmadienis

Ką žudo ISIS (Irako ir Levanto islamo valstybė) kovotojai?

  Manau kiekvienam mąstančiam žmogui kyla klausimas, kodėl ISIS banditai žudo visus iš eilės. Krikščionis, Musulmonus, Anglus, Prancūzus, Amerikiečius, Japonus, Sirus, Arabus, Egiptiečius ir t.t. bet ar jūs girdėjote, kad jie pultu Izraelį arba žydus? Ne. O kodėl? Atsakymas aiškus ir nedviprasmis. ISIS yra Izraelio projektas skirtas sunaikinti jų priešus pasinaudojant atmatomis viduje tų valstybių kurias rengiasi pavergi Izraelis. Argi nematote, kad tie banditai dresiruojami pagal tą pačia programą, kaip ir žudikai per didžiąją žydų revoliuciją Prancūzijoje, taip pat didžiąją žydų revoliuciją Rusijoje. Lygiai ta pati schema taikoma ir žydų kolonijoje - Ukrainoje.

   Panašius chunveibinus, propagandos "skiepų" pagalba, klimaksinės komsomolkos ir marksizmo leninizmo profesoriaus tandemas augina ir Lietuvoje.

  Jūs manote, kodėl visos žydams priklausančios žiniasklaidos priemonės reklamuoja puikiai paruoštus reklaminius filmukus, kuriuose žvalūs vyrukai, su peiliais rankose, pjausto galvas "netikėliams". Viskas paprasta, tai rekruitmento strategija. Iš viso pasaulio renkama bepročių, bevalių, fanatikų gauja. Juk jie net neskaito Korano, apie tai neseniai pasakojo iš ten pabėgusi musulmonė. Jiems pakanka paprastų skanduočių todėl, ką jiems įsako vykdyti jų "Kalifas"Abu Bakr Al Bagdadi, tą jie aklai ir daro. Šiems puskvailiams net ne kyla klausimas, kodėl šis super duper pavojingas "kalifas" buvo paleistas iš nelaisvės, kur jį ilgai laikė JAV? Kodėl tiek ginklų, pinigų ir instruktorių buvo nusiųsta palaikyti "demokratinei" Sirijos opozicijai, kuri nejučiomis "transformavosi" į ISIS? Tokie klausimai gali kilti tik tada, kuomet turi mąstymo dovaną, o jei jos nėra, tuomet tu tinkamiausias kandidatas strakalioti pagal imbeciliškas dainiuškas ir eiti žudyti tų kuriuos tau nurodys jog jie "netikėliai", "buožės", "vatnikai" ir pan., net nesusimastant kuo jie tau nusikalto.

   Visada galvodavau, kaip čia yra - ir JAV ir po carinė Rusija buvo totaliai valdoma žydų. Bet gyvenimo lygis JAV buvo žymiai aukštesnis nei Sovietų sąjungoje? Atsakymas labai paprastas, jį kužda Šveicarų pavyzdys, ten irgi labai galinga žydų lobistų įtaka (Rusijos banditas Chodorkovskis paleistas iš cypės iškarto dingo būtent į Šveicariją). Šveicarai kaip ir JAV tvirtai laikosi pagrindinio laisvų žmonių atributo - GINKLŲ. Kiekvienas laisvas JAV pilietis kaip ir kiekvienas Šveicaras, savo namuose turi ištisus ginklų arsenalus. O Rusijoje po žydų revoliucijos 1917 m. ginklai iš laisvų Rusų buvo atimti, todėl su rusais, juos valdantys žydai, be baimės elgiasi kaip su gyvuliais. Tuo tarpus su JAV ir Šveicarijos žmonėmis tenka žaisti "naudingų pagalbininkų" strategiją. Jūs manote, kad jie nebando pakeisti šias žaidimo taisykles? Tiesiog panagrinėkite žiniasklaidą ir pamatysite, kokia totali propagandos kompanija yra vedama tose šalyse bandant nuginkluoti laisvus baltus žmones.

  Čia video, kaip šiuolaikiniai JAV fermeriai ginklu gina savo teises ir išvaro ginkluotus žydų bankininkų chunveibinus iš savo žemės:
p.s.  Jei visi Lietuviai turėtų ginklus savo namuose, tuomet tikrai visokios atmatos "Furmos" (Furman - ivrito kalba reiškia vėžikas) šimtą kartų pagalvotų prieš siunčiant 240 savo pakalikų į padorių Lietuvių namą tam, kad jėga atsiimti savo iškrypėliškos fantazijos objektą - mažąją Lietuvių mergaitę.
  Žydai yra beveik tikri, kad susigrąžins valdžią Rusijoje, po to kai sunaikins Putiną. Esu šimtu procentų įsitikinęs, kad jeigu šiuo metu grąžinti visiems Rusams teisę turėti ginklus, ši jų svajonė patirtų fiasko ir visuomeninė gerovė šioje šalyje pradėtų augti kaip ant mielių. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą