2010 m. balandžio 1 d., ketvirtadienis

Žaliojo "humanistinio" maro grimasos

Siūlau jūsų apmąstymui informaciją kur veda geri norai, "humanistiniai" pasaulietiniai įstatymai ir visas mūsų gyvenimo sritis siekiantis kontroliuoti žaliasis humanizmas:

Kinijos pietinėje dalyje dešimtys ką tik gimusių mergaičių buvo prievarta atplėštos nuo tėvų, kurie pažeidė šeimos planavimo įstatymus, ir parduotos užsieniečiams įsivaikinti, informuoja BBC.

Tyrėjų grupė „Southern Metropolis News“ išsiaiškino, kad užsieniečiams jau parduota 80 naujagimių mergaičių, kurių kiekviena buvo įvertinta po 3 tūkst. JAV dolerių - tiek, kiek siekia bauda už šeimos planavimo įstatymų pažeidimus.

Kūdikiai buvo per prievartą atimti iš tėvų, kurie negalėjo susimokėti baudų dėl šeimos planavimo įstatymų pažeidimų ir susilaukė daugiau vaikų nei leista.
Tyrėjai teigia, kad vietos pareigūnai klastojo dokumentus, kurie neva teisiškai leido užsieniečiams įsivaikinti kūdikių iš Kinijos.

Kinijos kaimo vietovėse gyvenančioms šeimoms leidžiama susilaukti dviejų vaikų, tuo tarpu miestiečiai gali turėti tik vieną vaiką. Jei šio įstatymo nepaisoma, reikia sumokėti 3 tūkst. dolerių baudą.

Teigiama, kad iš Guidžou provincijoje gyvenančių šeimų buvo atimta 80 naujagimių mergaičių, kai jų tėvai negalėjo susimokėti baudos, ir už minėtą sumą kūdikiai buvo atiduoti užsieniečiams įsivaikinti. Iš pradžių naujagimės pateko į kūdikių namus, o tuomet jas iš ten pasiėmė naujieji tėvai iš Europos ir JAV.

Kiniečių valdžia nieko nekomentuoja, nes „vsio zakonno“, kaimiečiai juk nevykdė humanistinio šeimos planavimo įstatymo, todėl jų vaikai ir parduoti. Čia gi humanistų šalis, o šeimos planavimo organizacijos steigėja humanisčių humanistė Margeret Sanger Knygoje „Moterys ir naujoji rasė“ mokė, kad „Labiausiai mielaširdingas poelgis, kuri didelė šeima gali padaryti vieno iš savo kūdikių atžvilgiu, tai jį užmušti“. Kuo jums ne mūsų Aušrinė Marija Liuciperovna, kuri kartu su savo bendrais (tovariščiais) vėl galės panašias humanistines idėjas propaguoti Lietuvos Seime ir visuomenėje.

p.s. Lygiai tas pats „vsio zakonno“ bus ir pas mus greitu metu, nes neokomisarai ir žaliojo "humanizmo“ idėjos po truputį ima viršų. Visi tie šeimos planavimai, lindimas į žmogaus privatų gyvenimą totaliai kontroliuojant, ką jis sodina, kur kokį langą savo name pasidaro, kur kokią pavėsinę savo nuosavoje žemėje įsirengia ir pan. veda link tokios pačios padėties, kai iškrypėlių valdžia, prikurs įstatymų ir atiminės mūsų nuosavybę, vaikus, o mus pačius kiš į lagerius jei mes nevykdysime jų iškrypėliškų įstatymų. Be abejo visa tai daroma su šūkiais "žmonijos labui".

BBC nuoroda:

http://news.bbc.co.uk/2/hi/asia-pacific/8130900.stm


Esavičius

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą