2010 m. balandžio 27 d., antradienis

Nori nusižudyti? Žudykis.

Aš noriu pasufleruoti tau patikimiausią būdą kaip tai padaryti. Atėjęs pas Kristų tu tikrai numirsi. Numirsi Kristuje. Viskas kas buvo (nelaimės, gėda, neapykanta, meilės žaizdos, pinigų trūkumas, skolos, vienatvė, klaikas, baimė, nusivylimas, pasimetimas, tuštybė, skausmas, pavojus, žlugimas) nueis į kapą kartu su tavo senuoju aš. Iškarto po mirties Kristuje, atgimsi naujas TU, naujas žmogus gyvenantis Dievo Sūnuje. Tu atgimsi turintis naują, nesuteptą ir nepeiktiną gyvenimą. Gyvenimą, kuris nesibaigs kartu su šiuo pasauliu. Gyvenimą, kuris yra galingoje Visagalio Dievo globoje, Jo ramybėje ir džiaugsme. Gyvenimą, kuriame galėsi drąsiai pasakyti „Jeigu Dievas už mane, tai kas gi prieš mane?“. Gyvenimą, kuriame tu turėsi tūkstančius tėvų, mamų, brolių, seserų, draugų, bičiulių, namų ir užsiėmimų didžiausioje giminėje pasaulyje. Giminėje, kuri jau kelis tūkstantmečius vadinama Krikščionys.

Po atgimimo tu toliau gyvensi šiame pasaulyje, bet jau būsi nebe iš šio pasaulio. Tu galėsi spręsti apie viską, o apie tave niekas negalės spręsti. Pasaulis tavęs nekęs, apkalbės, juoksis ir galimai persekios, bet tu būdamas aukščiau pasaulio, laiminsi tave nekenčiančius ir melsies už tave persekiojančius.

Nežinai kaip nužudyti savo senąjį aš ir gimti iš naujo, kitu žmogumi? Eik į artimiausią bažnyčią ir pasakyk ten esančiam dvasininkui apie tai, kad tu tvirtai apsisprendei numirti su Kristumi, kad atgyti naujam gyvenimui Dievo šeimoje. Patikėk jis žinos kaip tau padėti.

Svarbu žinok, kad Kristus niekada neklausia kas tu buvai ankščiau, jei tu pas Jį atėjai, tu palieki viską kas buvo ir pas tave prasideda visiškai naujas gyvenimas, kuriame tu jau niekada nebebūsi vienas. Šiame gyvenimo kelyje tu būsi kaip mažas vaikas, įsikibęs Dievui Tėvui į ranką. Tėvui, Kuris rūpestingai saugos tave, visą tavo nesibaigiantį, AMŽINĄ gyvenimo kelią.

Kai ateina laikas permainom, tik gyvatės pasikeičia odą, o mes žmonės keičiam viską.

Pakeisk savo senąjį gyvenimą, į gyvenimą su Visagaliu Dievu, Jo karališkoje šeimoje.

Su broliška meilę
Esavičius

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą