2010 m. balandžio 6 d., antradienis

Mokytojas su rykšte

Visokie užsienio ekspertai mums kompetetingai aiškina, kad fizinės poveikio priemonės yra atgyvena ir vakaruose jos nebetaikomos. Todėl mes nedelsiant turime keisti savo įstatyminę bazę ir drausti fizines bausmes. Ar tikrai taip? Ar tikrai protingos tautos eina tuo keliu, kokį nurodo mums brangiai apmokami "ekspertai".

Vakar Didžiosios Britanijos (DB) švietimo ministerijos vadovas Ed Balls, žiniasklaidai pranešė, kad yra skleidžiamas melas jog Didžiojoje Britanijoje yra draudžiamos fizinės bausmės mokiniams. Didžiojoje Britanijoje niekas nėra panaikinęs mokytojų teisės fiziškai paveikti nepaklusnius mokinius ir artimiausiu metu ministerija ruošiasi išleisti detalų paaiškinimą, kada ir kaip mokytojas turi teisę imtis fizinio poveikio priemonių.

Pagal išankstinį projektą, fizines bausmes butų galima skirti mokiniams kurie gadina mokyklos inventorių, atsisako išeiti iš klasės, po to kai mokytojas perspėja jį.

Britanijos švietimo darbuotojų profsąjunga (NATIONAL Union of Teachers, NUT) palaikė ministerijos iniciatyvą.

Opozicija siūlo, ne tik išleisti detalų paaiškinimą, bet eiti toliau ir įtvirtinti įstatimiškai mokytojo teisę bausti mokinius, nebijant ieškinių iš mokinio tėvų.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/education/8603279.stm


p.s. Galima tik padėkoti mūsų Seimo nariams, kurie išmintingai atmetė bandymą įstatymiškai pradėti kontroliuoti šeimos santykius, paslepiant šį sumanymą po formuluotę „smurtas prieš vaikus“. Šis įstatymo projektas tai tik pradžia naikinant tradicines Lietuvos šeimas.
Dabar reikia nesustoti ir imtis tvarkyti valstybę būtent nuo švietimo sistemos. Reikia įtvirtinant mokinių atsakomybę ir mokytojų teisę fiziškai paveikti nesuvaldomus mokinius, nes dėl neaiškios politikos, jau dabar mokyklose nebe saugu ne tik mokiniams, bet ir suaugusiems.
Reikia pagaliau susivokti, kad aklai pasitikėdami visokių užsienio ekspertų nuomonėmis ir kišamais įstatymais, mes jau baigiame sunaikinti Lietuvą kaip valstybę ir Lietuvius kaip bendruomenę.

Esavičius

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą