2013 m. rugpjūčio 14 d., trečiadienis

Tesco

  Užvakar padėjau įsidarbinti į TESCO sandėlius vienam iš Lietuvos pabėgusiam inžinieriui elektrikui. Jo didžiausia alga Lietuvoje, kol neprarado darbo, buvo apie tris tūkstančius litų. Beveik visą algą pasiimdavo naujųjų čiukčių ir Aleutų (skandinavų) bankų sukurta ir įteisinta reketininkų kontorą (antstoliai "в законне"). Kaip tai atsitiko ir kodėl jis papuolė į sunkią padėtį (tapo benamiu), tai ne šio rašinio tema, todėl nesiplėsiu. Tik atkreipsiu skaitytojų dėmesį, jog dėl tokių problemų patys esame kalti, nes atsitraukdami nuo Kristaus (Gyvojo Dievo Žodžio) pamirštame Jo įspėjimą Biblijoje "Nesiskolink niekada, net kada labai sunku, nes tapsi vergu" (skolininkas VISADA tampa skolintojo vergu). Bet pasaulietinio idiotizmo virusas , kuris per visokius Nausėdas ir žiniasklaidą agresyviai skiepijamas Lietuviams jau galutinai pavertė žmones šių bankų bebalsiais vergais, todėl neverta apie tai plėstis. Svarbu, kad dabar jis spjovė į įstatyminių vagių (воров в законне) sukurtą Lietuvos "teisingumą", išvažiavo ir įsidarbino TESCO šaldytų produktų sandelyje. Po penkių metų jis galės gauti Britanijos Karalystės pilietybę ir tik košmaruose prisimins tą sistemą kurią, (dėl per įvairius mokymus įskiepyto kvailumo) sukūrė mūsų šlovingoji KOLCHOZNIKŲ nomenklatūra. 

  Jo atlyginimas (pradžiai) yra 7,5 svaro per valandą, plius viršvalandžiai ir poilsio dienų padidintas tarifas.       Nuo dabar jis ir yra tas, anot komunistinio "The independent" (taip jie suvokia žodį laisvė, patys būdami sugedimo vergais, nepaliaujamai graužiantys senos galingos Britų karalystės pamatus) Lietuvis, "kuris visada pasirengęs padėti".

  Ar tai gerai, kad mes, galingųjų senovės karių palikuonys, paliekame savo protėvių žemę ir išvažiuojame dirbti už tas niekingas kapeikas (na pradžiai kokius 7 - 10 tūkstančių litų per mėnesį)? Vietoj to, kad kantriai dirbti už kokius 2000 litų Lietuvoje, 70 proc. šio atlyginimo atiduodant mokesčiams (per įvairius akcizus, PVM, PSD ir kitokias valdančių kolchoznikų gerovę užtikrinančias įplaukas), naudojantis didžiaponiškai mums palikta malone, kartą per keturis metus sudalyvauti farse pavadinimu "rinkimai". Nesiimu spręsti, kiekvienas pasirenka pats. Bet netgi jei tu lieki vegetuoti Lietuvoje, šeriant vis didėjančias kolūkiečių nomenklatūros gretas, augindamas savo vaikučius potencialiais naujųjų čiukčių ir Aleutų bankų vergais, ar sulauki deramo šio savo didvyriškumo įvertinimo? Praėjusios kadencijos metu vienas iš valdančių kolchoznikų ministrų aiškiai pasakė, ką jie visi galvoja apie jų dispozicijoje likusius Lietuvius. "Tik kvailys gali eiti dirbti už 5 tūkstančius litų". Aš po šių žodžių iškarto pasižiūrėjau statistiką ir pamačiau, kad tų "ne kvailių" uždirbančių Lietuvoje daugiau nei 5000 Lt yra tik apie penkis procentus.

  Šiaip jis savotiškai teisus, reikia būti tikru kvailiu, kad vergauti už grašius ir dar pastoviai kantriai ir bebalsiai valytis įvairių kolūkiečių išvemiamus skreplius nuo veido. 

  Dabar dar dėl Britų Karalystės globa besimėgaujančių "visada pasirengusių padėti Lietuvių". Britų darbdaviai vis labiau pradeda suvokti tai, jog Lietuvis yra puikus darbuotojas, todėl vis dažniau girdžiu apie tai, jog jie nori priimti į darbą būtent "LITHUANIANS". Dar prieš kokius penkis metus teko žiūrėti Britų tiriamosios žurnalistikos dokumentinį filmą "lenkai" (http://www.youtube.com/watch?v=oVP0RRvl2WE), ten visi rytų europiečiai (tame tarpe ir Lietuviai) buvo pristatomi vienu žodžiu POLISH. Tuo metu mes visi jiems buvome lenkai. Šiame filme visi kiti POLISH (bulgarians, hungarians, romanians ir t.t.) buvo tiesiog teisinami ir rodoma, kad nors jie ir nelabai geri darbuotojai, bet juodus darbus dirba gerai, o štai epizode apie POLISH Lietuvius, Anglas darbdavys neslėpė savo susižavėjimo Lietuvių darbštumu. 
  
  Dabar viskas keičiasi, nes mūsų čia jau apie milijoną (anot Eligijaus Masiulio "ne kvailių Lietuvių" kurie užsidirba daugiau nei 5000 Lt). Britai po truputį pradeda suprasti, kad Lietuviai yra visai ne POLISH, o dabartiniai POLISH yra kažkokie nevisai taisyklingai perprogramuoti Lietuviai. Būtent todėl karikatūroje vaizduojančioje rytų europiečius, buvo tekstas "Lietuvis visada pasirengęs padėti". Istorinė tiesa apie tai, kad rytų Europa, tai iš esmės suskaldyta senoji galingoji Lietuva netiesiogiai atsispindėjo būtent šioje karikatūroje. Rytų europiečiai vietoj naujadaro POLISH (apibūdinančio visus rytų europiečius) pavadinti savo teisingu istoriniu pavadinimu - Lietuviai (LIETA daugelio tautų ir genčių sąjunga). 

p.s. Ir pabaigai. Šiaip Anglams nelabai įdomu, kas tu toks ir iš kur, jei dirbi gerai dirbk, gyvenk ir nemaišyk gyventi kitiems. Tuomet kai su tavimi susipažįsta, jie dažniausiai paklausia (jei tu baltos spalvos, bet blogai kalbi Angliškai) Or you POLISH? Mes Lietuviai visada atsakome, No I am Lithuanians. Tuo dažniausiai pokalbis ir baigiasi, nes nei jie žino kas ta Lietuva nei jiems įdomu. Bet aš beveik visada pratesiu pokalbį "Ar tu žinai kas yra Lietuva?". Išgirstu labai įdomius paaiškinimus, tiesiog tam, kad atsikabinčiau ir reikia ką nors atsakyti. Tuomet aš paklausiu, o ar žinai, kad mes Lietuviai davėme pavadinimą Anglijai. Va tada prasideda įdomiausia reakcija. "Ką tu turi omenyje?". Susidomėjimas mano netikėtu teiginiu, būna persipynęs su atlaidžiai nepasitikinčia šypsena. Tada aš paklausiu "ar žinai, ką reiškia žodis Anglija (England)?". Dažniausiai išgirstu atsakymą, kad tai tiesiog pavadinimas. "Ne, - nepaleidžiu vis labiau susidominčio Anglo, - kiekvienas pavadinimas yra iš kur nors kilęs". "Ar žinai, kad England yra naujas pavadinimas, anksčiau buvo pavadinimas ANLGIJA, jis ligi šiol rašomas kai kuriose provincijose". "Taip žinau, atsako Anglas". "Tai va, Anglija Lietuvių kalba reiškia Anglies šalis. Coal Country. Coal lietuviškai yra anglis. Juk ankščiau Anglijoje buvo didžiausios anglies kasyklos." Ir būtent tada reikia stebėti Anglų veido išraišką. Nuolaidus nepasitikėjimas, pasikeičia nepadirbtu susidomėjimu. Tada aš jų visada paklausiu, ar žinai kas tokie buvo VIKINGAI, kurie buvo užkariavę Britaniją? Atsakymas būna jog vikingai tai skandinavai. Jei vikingai buvo skandinavai, ką reiškia pavadinimas VIKING? Jo skandinavai nežino, nes ir jie (čiukčios ir aleutai) buvo užkariauti Vikingų, tai ne Vikingų pradžios vieta. O mes Lietuviai žinome ką reiškia VIKING. "Viking" yra sumodernintas pavadinimas, kaip ir England. Jis kilęs nuo Lietuviško kario VYČIO (vejančio priešus) apibūdinimo. Pas Lietuvius Prūsus šis žodis skambėjo VYTINGAS, pas slavus VYTIAZ, o visoje Europoje jis žinomas pavadinimu VIKING. Ligi šiol VIKING/VYTIS yra Lietuvių Herbas. Po šio trumpučio istorinio ekskurso visada Anglai pradeda bendrauti labai pagarbiai ir domisi, kas gi iš tiesų yra tas mažas rytų Europos lopinėlis pavadinimu LIETUVA. 

p.s.s.  Sėkmės "visada pasirengę padėti broliai", naudokitės mūsų protėvių istoriją tam, kad parodyti tai ko jūs iš tiesų esate verti. Prisiminkite senolių išmintį: Sutinka pagal drabužėlį, o palydi visada pagal protą. 


Su broliška meilę ir rūpesčiu
Esavičius

1 komentaras:

  1. Hehe Anglia jak powszechnie wiadomo została założona przez starożytnych litwinów. Ci szlachetni Witezie wsławili się w historii panicznymi ucieczkami z pola bitwy w samych kalesonach. Litwini są bardzo dumni ze swojej bojowij (od boję się) "sławy" nawet za swój herb przyjęli uciekającego Witezia i nazwali go Ucieczka.

    AtsakytiPanaikinti