2013 m. spalio 4 d., penktadienis

Dar kartą dėl vaikų dantukų

     Šiandiena pasižiūrėjau supermamų formumą dėl masiškai gendančių vaikų dantukų. Visos diskusijos apie tai ką daryti, kokį maistą duoti, pas kokius stomatologus kreiptis ir t.t. Bet viena detalė mane suintrigavo labiausiai, visos mamos kaip mantrą kartojo, kad vaikučių burnos higienos reikalais pradėjo rūpintis iškarto kai tik atsirado dantukai. Viską darė, kad tik dantukai butų sveiki ir gražūs. Viena mama sielojosi, kad negali išvalyti kažkokių ravelių ant dantukų (ar įsivaizduojate kiek ji stengėsi, kad net ravelius ant dantukų stengėsi išvalyti). Kai tai liečia asmeninę gerovę ir sveikatą, Lietuviai tampa labai pareigingais ir reikliais žmonėmis, todėl mūsų mamytės nuo pat mažens (kaip be je ir mano žmona pradžioje) kaip įstengdamos, pagal visas gydytojų ir televizinių programų rekomendacijas, valo vaikų dantukus. Vėliau kai jie pradeda pūti, mamos pradeda ieškoti kaltų. Kaltina maistą, savo nesugebėjimą "tinkamai" rūpintis vaiko dantukais, dantų pastas, gydytojus, valstybę ir pan. BET NEI VIENA NET NEPAGALVOJO, KAD BŪTENT VALYMAS IR YRA TA BAISI VAIKŲ DANTUKŲ GEDIMO PRIEŽASTIS !!!

  Atsipeikėkite pagaliau mamytės!!! Na nejaugi jūs esate tiek aklos, kad nematote tai kas akivaizu? Priežastis ir pasekmė. Nustokite žaloti save ir savo mažylius, tai tiesiog elementarus galingas transnacionalinis biznis ir jūs tapote šio biznio lojalumo programos nuolankūs pasekėjai, pratinantys prie jo savo atžalas nuo pat kudikystės.

p.s.  Bet koks protingai administruojamas biznis, pasitelkia įvairias pelno siekimo strategijas, tame tarpe "mokslinius tyrimus", "ekspertų išvadas", valstybines institucijas ir pan. Jei jie to nedarytų jų verslas žlugtu. Nieko asmeniško, tai tiesiog verslas. Jei jums patinka žalotis, tebunie, visi turime laisvą valią, bet kam žaloti savo mažylius? Kam gadinti tik pradėjusius dygti mažus perliukus jų burnoje? 

Esavičius

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą