2013 m. rugsėjo 30 d., pirmadienis

Kuo man įsiminė Kazys Bobelis?

Tai tikrai pagarbos vertas žmogus. Amžiną atilsį duok jam Viešpatie. Jis labai atvirai kalbėjo apie tai kaip yra "surėdyta" šiuolaikinė pasaulinė politinė sistema, niekada nevyniodamas žodžių į vatą.

  Kai dar Kazys buvo Lietuvos Seimo nariu, jis viename interviu televizijai tiesiai šviesiai pasakė, kad tai normalu jog mus dabar apiplėšia (jis kalbėjo dėl Mažeikių Naftos padovanojimo Bumgardnerių giminei, bet tai tinka apibūdinti ir tai, kad kitos įtakingos giminės perėmė mūsų visą bankinę sistemą, strategines įmones, gamybą sunaikino, palikdami mums tik užsienietiškų paslaugų ir prekių naudotojų pozicijas). Šis apiplėšimas būtina sąlyga tam, kad mes patektume į "Elitinį" pasaulio valstybių klubą . Tokia dabar tvarka. Jis labai aiškiai pasakė, kad nors ir apiplėšti, kai tapsime savi "Elitiniame klube", tada kartu su savo naujais partneriais galėsime taip pat apiplėšti kitus.

  Toks labai tiesmukas ir aiškus paaiškinimas dėl visų tų plėšikavimų kuriuos matome Lietuvoje. Mūsų "elitas" su viskuo sutiko (ir iš inercijos sutinka toliau) laukdamas "perspektyvos", jog mes taip pat galėsime pasišildyti iš naujųjų plėšikavimo piramidės narių. Iki šiol jie ištvermingai tenkinasi trupinėliais nuo ponų stalo, patys sėdėdami bankų kišenėse (beveik visi mūsų politikai prasiskolino ir todėl stumia tai, kas naudinga tik skandinaviškiems bankams pav. grynųjų ribojimą padidinant ir taip astronominius jų pelnus). Dar prieš porą metų žiniasklaidoje vis pasigirsdavo raginimai Lietuvos verslui ruoštis privatizavimo vajui Gudijoje. Dabar visi nurimo. Nes pasaulinio mąsto finansinė piramidė sustojo ir kaip be būtų apmaudu Lietuva yra šios piramidės dugne iš kurios daugiausiai išsiurbta (pagrinde žmogiškų resursų)  ir kuri turi tenkintis "LOXŲ" pozicija, vis dar "tinkintis" ir gundant "globalaus super banko" akcijomis naivius pretendentus.

   Paskutiniai visada pralaimi. Tokia negailestinga pasaulietinės veiklos filosofija.

   Įsidėmėkite, kad pasaulinė finansinė krizė prasidėjo iškarto po konflikto Gruzijoje, kuomet visi išmintingieji suprato, kad finansinės aferos plėtra sustojo. Maskoliai parodė ryžtą kurti savo nuosavą finansinę piramidę, todėl vis aktyviau spaudžia buvusius satelitus. Vakariečiams reikės ypatingų talentų, kad užstrigęs senasis mechanizmas vėl pajudėtų, o tam reikia karine jėga palaužti konkurentus arba sukurti ką nors visiškai naujo. Įvykiai Sirijoje rodo, kad tai nėra taip paprasta.

p.s. Bjauriausia šioje situacijoje tai, kad šiuolaikinė Lietuva yra būtent toje buferinėje (priefrončio) zonoje ir joje dabar vis labiau įsitvirtins negailestingas principas "kare kaip kare". Bjaurūs laikai artėja, todėl nemanau, kad emigracija sumažės ir žmonės pradės grįžti į Lietuvą. Argi protingi žmonės norėtų statyti savo ateitį ten kur viskas yra ne stabilu ir primena karo stovį ir kur kas kartą tenka galvoti kas tave apilpėš ar rytų ar vakarų ordos bei jų satytiniai (Žodis Ordo reiškia tvarka "NOVO ORDO SECOLORUM" - naujoji pasaulio tvarka). Mūsų senoji tėvynė, galingoji Lietuva (Lieta daugelio tautų ir genčių sąjunga) buvo sutriuškinta šių dviejų ORDŲ. Iš vakarų Egiptietiškos iš Rytų Mongolototoriškos. Todėl dėkui tokiems žmonėms kaip Kazys Bobelis, nes jis bent jau nemelavo savo broliams kaip visas tas mechanizmas sukasi. Gaila, kad jis išėjo, tokių politikų Lietuvai trūksta.

Esavičius

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą