2013 m. rugsėjo 30 d., pirmadienis

Kodėl Šveicarai rengia karinius mokymus apsigynimui nuo socialistinės Prancūzijos? (dokumentinis filmas apie vieną iš priežasčių)

   Šis dokumentinis filmas apie totaliai ir agresyviai visame pasaulyje brukamą vaikų pedofilinio išnaudojimo įteisinimą. Tai daroma socialistiniais (neomarksintiniais) "žingsnis po žingsnio" socialinės inžinerijos metodais.

   Mums net nežinant, mūsų mažylius "teisėtai" ir moksliškai prievartauja mokyklose, versdami juos žiūrėti pornografinio turinio pseudomokslinius multiplikacinius filmukus. Tai daroma iš lėto, kad nesukelti visuomenės pasipriešinimo. Manau Šveicarai (kaip ankščiau tai jau padarė ir Islandai dėl skolų) sugebės pastatyti savus kvyslingus  į vietą, bet jie iš anksto rūpinasi, kad socialistinė Prancūzija neatsiųstu savo legionų užtikrinant "žmogaus teisių pažeidimų" prevenciją.

   Kame pagrindinė neomarksitų vykdomos "žingsnis po žingsnio" politikos taktinė subtilybė? Ar jūs sutiktumėte, kad jūsų sūnų ar dukrą pagrobtų ir parduotu į seksualinę vergystę? Aišku ne. O jei jie tai darys iš lėto, mokyklose plaudami mūsų vaikams smegenis iššaukiant jų "laisvanorišką" seksualinės vergystės siekį ir pikantiškų paslaugų tiekimo karjeros siekimą? Ar taip geriau? Tuo tarpu bus įtvirtinti Juvenaliniai ĮSTATYMAI draudžiantys negausiai susipratusiems tėvams įtakoti vaikų "laisvanorišką" apsisprendimą. Ar daug vaikų atsilaikys jei jiems nenuilstamai mokyklose kals į galvą "autoritetingus" pseudomokslinius išvedžiojimus, kad tai geras dalykas ir jokių pasekmių gyvenime tai ne sukels (vien tik malonumas)? Viskas iki absurdo paprasta ir jie veikia ATVIRAI.

  Žmogau, tiesiog pasižiūrėk šį Šveicarų dokumentinį filmą ir susimąstyk apie tai. Jau dabar neomarksitų valdomoje Lietuvoje "teisėtai" susidorojama su jiems pasipriešinti išdrįsusiomis, garbingomis ir padoriomis, Kedžių ir Venskų giminėmis ir netgi su policininkais, kurie tiesiog tinkamai atliko savo pareigas. Tu vis dar manai, kad tavęs tai neliečia? Tada atkreipk dėmesį jog Vokietijoje jau dabar kalinami tėvai kurie atsisakė leisti savo vaikus į šias "lytinio švietimo" (tiksliau įteisinto seksualinio prievartavimo) klases, tokie patys Juvenaliniai įstatymai laukia savo patvirtinimo ir Lietuvos Seime.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą