2013 m. balandžio 25 d., ketvirtadienis

Prekyba vaikais.

Internete perskaičiau įdomų komentarą:

JTO BRUKA SEIMUI RATIFIKUOTI TARPTAUTINĘ VAIKŲ TEISIŲ KONVENCIJĄ. JI JAU VEIKIA DAUGELYJE JTO ŠALIŲ NARIŲ. JAU TOSE ŠALYSE IŠ ŠEIMŲ GROBIAMI VAIKAI IR ATIDUODAMI P R I V A Č I O M S ĮVAIKINIMO AGENTŪROMS, KURIOS UŽ DIDELIUS PINIGUS JUOS OFICIALIAI PARDAVINĖJA BEVAIKĖMS ŠEIMOMS. CITATA MOTERS, KURI GYVENA GB IR KURIOS ANŪKAS YRA KONFISKUOTAS: "aš disponuoju įkainiais, kiek kainuoja vaikai is Rytu Europos privačiuose įvaikinimo agentūrose (valstybinių nėra). Nežinau ar Lietuvos vaiko teisiu apsaugos tarnybos gauna kokius procentus nuo kiekvieno užsienyje įvaikinto vaiko, ar ne, bet vietinej rinkoj skaiciai tokie : o - 3 metai, blondinas vaikiukas, melynos akys, tvirta motorika ir kalbos išsivystymas( berniukas) - 30 000 svarų. Šie vaikai įvaikinami greičiausiai. Mergaitė iš Rytų Europos blondinė, garbanos, mėlynos akys, tvirta motorika, kalbos išsivystymas 25 000 svarų. Vaikai, imtinai nuo 3 iki 5 metu - įvaikinimo tikimybė vidutinė. Jie laukia eilėje ''for loving family''. Berniukas blondinas, motorika tvirta, intelektas, viršijantis uk standartus, mėgsta piešti, dainuoti, žaidžia šachmatais - 50 000 svarų. Mergaitė, blondinė, mėlynų akių, tvirta motorika, mėgstanti dainuoti, sugeba skaityti( intelektas viršija uk standartus) - 40 000 svarų... Ir t. t. UK pilna privačių įvaikinimo agenturų skelbimu, kur vaikai siūlomi tarsi baldai, namai, šuniukai!!! Mano anukėlis įvertintas 45 000 svarų, nes 3 metuku nekalba anglškai. Turiu dokumenta, patvirtinta įvaikinimo agenturos prie Hertfordshire County Council!!! Kiek Odeta Tarvydiene ar šalasevičiutė gaus nuo mano anukėlio įvaikinimo - nežinau. Informacijos neturiu, tad nedrįstu spėlioti.


   Norėčiau paklausti tų kurie skaitote šį komentarą ir manote, kad jūsų tai neliečia. Ar esate įsitikinę, kad jūsų šeimoje viskas bus gerai? Esate garantuoti, kad įsitvirtinus juvenalinės justicijos sistemai, kokią dieną šios sistemos NKVDE'šnikas neatsibels į jūsų namus ir be jokios teismo sankcijos tik asmeniniu SUBJEKTYVIU vertinimu nenutars, jog jūsų vaikui yra geriau gyventi ne su jumis, o ten kur už jį daugiau sumokės?

   Be to, ar verti pagarbos ir pasitikėjimo Seimo nariai kurie leidžia tokiems įstatymams atsirasti mūsų gyvenime? Aš nekalbu apie nemąstančias, senstančias, vidutinių gabumų scenos pajaces, per kurias šie iškrypimai pateikiami įstatymų pavidalu. Juk pajacai šoka ir dainuoja tam kas moka, o ne dėl savo įsitikinimų. Aš turiu mintyje išrinktus į Lietuvos Seimą žmones, kurie vis dėl to turi mastymo dovaną ir kurių sąžinė dar ne visiškai pajuodusi.

   Aktyviai stumiantys šią bjaurastį turi prisminti sovietmetį. Ten beveik visi budeliai, prisidėję prie milijonų šeimų tragedijų, vėliau ir patys būdavo jų sukurtos ir šlovinamos sistemos sutraiškyti.

   Šiaip tikrai yra labai didelė tragedija, jog Lietuvos viešajį gyvenimą vairuoja posovietiniai inteligentai/materialistai. Jiems tokie įstatymai tai įprasto ir įsisamoninto kolchozinio gyvenimo norma todėl jie net nebando protestuoti. Daugelis ne tik postsovietijos bet ir naujosios KOMISARINĖS europos "intelektualų" net nesuvokia ką reiškia ir kur link veda tas jų "evoliucinis" komunistinės visuomenės kūrimo kelias. Nors "EVOLIUCINIAI" materialistai ir vadina savo siekius kitaip, bet tie siekiai vis viena išlieka tie patys kaip ir pas "REVOLIUCINIUS" materialistus. Priminsiu jog tai belytė visuomenė, bendri vaikai, bendras turtas ir visą šitą iškrypėliškumą reguliuoja visagalis nomenklatūrinis biurokratinis aparatas, neatsakantis už savo sprendimų pasekmes. "Pagerinta" pirmykštė gentinė pagonių sistema kurioje viską sprendžia žyniai šamanai (materialistinis biurokratinis elitas).

    Juvenalinė justicija pačia savo prigimtimi tėvus paverčia nebe vaikų augintojais ir ugdytojais, o vien tik nuolankiais materialistinio biurokratinio elito vergų prižiūrėtojais. Jei nevykdysi savo vaiko atžvilgiu tai ką jie nutars ir neugdysi jo pagal jų vertybių sistemą, tuomet būsi apšauktas nerūpestingu tėvu ir tavo vaikai bus be skrupulų PARDUOTI lojaliems turtingesniems piliečiams.


   Gilbertas Keitas Čestertonas (Gilbert Keith Chesterton 1874-1936) dar praeitame amžiuje yra nuostabiai taikliai pasakęs apie naujuosius galvotojus, įsivaizduojančius jog jie yra progresyvūs mastytojai:

   „Mes nesutinkame su anglų snobais, kurie laiko beraščius pavojingais piktadariais. Mes prisimename romėnų imperatorius. Mes prisimename Atgimimo didikus. Pavojingas išsilavinęs nusikaltėlis, visų pavojingiausias įstatymų nepripažįstantis šiuolaikinis filosofas. Šalia jo daugpatis ir plėšikas visai padorūs, aš juos užjaučiu. Jie pripažįsta normalų žmogišką idealą, tik ieško jo ne ten, kur reikia. Vagis gerbia nuosavybę. Jis tiesiog nori ją pasisavinti, kad galėtų dar labiau gerbti. Filosofas ją neigia, jis nori sunaikinti pačią privačios nuosavybės idėją. Daugpatys gerbia santuoką, kitaip jis nevargintų savęs nuobodžiu, netgi sekinančiu vedybų ritualu. Filosofas santuoką niekina. Žmogžudys vertina žmogaus gyvybę, jis tiesiog nori gyventi pilniau kitų gyvenimų, kurie jam atrodo mažiau vertingi, sąskaita. Šiuolaikinis filosofas nekenčia savo gyvenimo ne mažiau, nei svetimo.“

   p.s. Ir pabaigai dar vienas neįtikėtinai taiklus komentaras kurį perskaičiau internete apie naujos bedieviškos filosofijos įsigalėjimą:

  Klausimėlis: kodėl vyras, kuris teigia, kad jaučiasi imperatoriumi,karaliumi ar ateiviu yra uždaromas į durnynąir priverstinai gydomas. O kitas vyras,kuris sakosi, jog esąs moteris, vaikščioja sau kaip povas, o paskui jį sekioja visa armija jo teisių gynėjų?

Esavičius

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą