2013 m. kovo 8 d., penktadienis

Štai kaip politikai turi ginti savo bendruomenės poziciją !!!Neįtikėtinas interviu, į totalitarinę neomarksistinę sektą baigiančio pavirsti, "evrosojūzo", oficialiame rupore - Euronews. Tai parodo, kad naujojo sojūzo komisarų diktatūra ir jų totalitarinį valdymą pagrindžianti filosofija pradeda aižėti. Senasis žemynas  pradeda suvokti šio kelio beprasmiškumą ir žalingumą.

  Kaip visada, Britai pirmieji rodo sveiko mastymo pavyzdį kitiems europiečiams.

  Aš asmeniškai (nesumažindamas viso interviu reikšmės) įpatingai atkreipsiu dėmesį į vieną labai Lietuvai aktualų Danielio Hannano pasisakymą apie demokratijos fundamentalų suvokimą: 

  Demokratija neapsiriboja vien tik galimybę žmonėms kartą per kelis metus ateiti prie balsadėžių "pareikšti savo valios". Demokratija tai bendradarbiavimo lygis tarp valdančiųjų ir valdomųjų, tai lyg bendri pastovūs santykiai tarp tų kurie priima įstatymus ir tų kurie privalo juos vykdyti. Tokių santykių pavyzdžių yra daug. Imkime pavyzdžiu Portugaliją, Švediją, Japoniją arba Kanadą. Labai mažai žmonių Europos sąjungoje pasakys, kad jie jaučia save Europiečiais tokiame pat lygyje kaip Japonas jaučia save Japonu, arba Kanadietis Kanadiečiu. Todėl kuomet jūs bandote sukurti kažkokias viršvalstybines institucijas (mano intarpas: pav.: Lietuvos teismai, prokūratūra, VSD ir kitos "profesionalios" nuo "runkelių" įtakos apsaugotos nomenklatūrinės kontoros), jūs prarandate tą įpatingą ryšį tarp vyriausybės (valdančiųjų) ir tautos. Tauta praranda jausmą jog ji yra įtraukta į savo valstybės valdymą ir sprendimų priėmimą. .....

   Nuostabus pastebėjimas. Būtent dėl Briuselio neokomisarų nomenklatūrinės diktatūros modelio beatodairiško įdiegimo Lietuvoje, mes kaip rezultatą gavome visišką nusivylimą valstybę, totalią baimę, konformizmo (prisitaikeliškumo) sužydėjimą ir veiksnios tautos dalies evakuaciją iš Lietuvos. Lietuva virto policine valstybę, būtent tokia pat ateitis laukia ir visos Europos sąjungos (jei ji nepakeis savo vystymosi krypties ir valdymo filosofijos).

   Džiugina tai, kad jei Europoje pradės laimėti sveikos jėgos ir mes bendromis pastangomis pradėsime valyti pagrindinę Europos pelkę - Briuselį (pastaba: Briuselis flamandu kalba reiškia pelkė) palaikydami tokius politikus kaip Danielis Hannanas, tuomet ir lietuviška nomenklatūra labai greitai bus priversta atsisakyti savo neokomisariškų policinių valdymo formų.

Esavičius
  

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą